Misyonumuz…

Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktır. Erzurum ve ülkemizin doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı turizm amaçlı; rahat, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti; yükselen konuk memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek.

İlkelerimiz:

-Gelişen teknolojiden hizmetlerimizde faydalanarak sürekli iyileştirmeyi gerçekleştirmek.

-Çevre şartlarına karşı hassasiyet göstermek.

-Gıda üretimimizde hijyen kurallarına ve gıda güvenliğine hassasiyet göstermek.

-Eğitimli personel ile kaliteli hizmet sunmak.

-Güleryüz ve güveni tüm hizmetlerimizde ön planda tutmak.

-Müşteri memnuniyetinde müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.

-Yasal şart ve mevzuatları tam olarak karşılamak.

-Üstün kalitede hizmeti ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Kalite politikamız:

Hızla gelişen ve farklılaşan otelcilikte sektöründe; sürekli gelişme bilinciyle teknolojiyi yakından takip ederek çevre şartlarını iyi kullanıp, gıda güvenliğini de sağlayıp eğitimli personel ile ekip çalışmalarını ön planda tutarak Güleryüz ve güveni müşteri memnuniyetiyle bütünleştirip üstün kalite hizmeti, bir sistem içerisinde planlı ve sürekli olarak sunmak işletme politikamızdır.

Müşteri ilişkileri politikamız:

Misyonumuz ve vizyonumuzun bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti, bizim için büyük önem arz etmektedir. Sosyal Tesisler olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için, Tüm Sosyal Tesisler çalışanları olarak Misafir Odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.